slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znasz trzy podstawowe pojęcia opisujące stereotypową kobietę? Ja znam: milość, rodzina i wyglad. Co ukrywa się pod podanymi nazwami? Czego potrzebują panie? Jakich rzeczy nie znoszą? Z czym się borykają ? Czego nie odstępują nawet na moment? Dziś omówimy pierwsze podstawowe pojęcie: uczucie w świecie kobiety. Spróbujmy je zrozumieć. Jak postrzega samą siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć męska? Czego oczekują oby dwie ze stron? Kobiety uwielbiają czuć się adorowane. Znaczna większość lubi kiedy ukochany przejmuje inicjatywę w ich relacji w swoje ręce ale znowu nie przyjmują postawy na zabój zaangażowanego mężczyzny. Jak często mawiają z jednej strony pragną czułości, stałości w uczuciu, jednak w drugiej połowie skrycie marzą o tym żeby ich partner od czasu do czasu stawiał opory, był nie do zdobycia. Co za tym idzie? Panie wbrew pozorom też lubią zdobywać, bo czy kogoś cieszy w pełni łatwo osiągnięta rzecz, a dopiero co relacja czy też atencja osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Tak więc w jaki spsób dogodzić wymaganiom pięknych pań? Jak sprawić by być na pozycji lidera?
Zadbaj o nią w sposób jaki pragnie, zaobserwuj jej mniejsze czy większe potrzeby, ażeby pamiętać które z nich są najważniejsze i na tych skoncentruj się najmocniej, nawyk bywania nieosiągalnym wyrobisz rozmawiając z wybranką. Zapamiętaj, że to dyskusja jest podstawą dobrego związku.
Nie możesz zapomnieć, że relację należy pielęgnować najczęściej małymi gestami, uczynkami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy późno po prostu gaśnie. Właśnie to sprawia, że męsko-damska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna