bizuteria-2020.pl

Wyroby jubilerskie jest to pojęcie stosunkowo szerokie. Na jakie kategorie można je pogrupować? Jak najbardziej biorąc pod uwagę metal szlachetny, z którego zostały wyprodukowane i które kamienie użyto. Tutaj natomiast przeprowadzimy podział z uwagi na typ wyrobów jubilerskich.
Naszyjniki są kochane przez wieki, tak samo poprzez kobiety i panów. Subtelna zawieszka na połączonych ogniwach łańcuszka zawsze zamieszczona na piersi – sedno kobiecego uroku.
Srebrne kolczyki jest kolejny rodzaj damskich wyrobów jubilerskich. Z reguły robi się je ze złota. Odróżniamy wiele typów koczyków, na przykład Klasyczny. Kolczyki są najbardziej znane na świecie ze wszystkich rodzajów biżuterii.
Sygnety (pierścionki) od zawsze ozdabiają także męską rękę. Wyróżniamy te klasyczne, ale również, wzory ze zdobieniami. Zazwyczaj posiadają jakąś symbolikę.
Manele są to niewielkie łańcuszki, które kobiety z reguły noszą na nadgarstek, jednak czasami także na nogę, ostatnimi czasy pozostaje to niezwykle „fajne”
Beadsy – typ, który przyszedł na nasz rynek ze słonecznych Włoszech. Korale nakładane są w tym systemie na mocną bransoletkę z zapięciem. Z powodu tego, że zawieszki dostępne w ogromnej kombinacji modeli praktycznie wszelka kompozycja pozostaje odmienna.
Na świecie pojawia się także seria mająca swoje korzenie w Stanach. W której zawieszki są zawieszane do bransoletki przy pomocy niewielkiego karabinka. Dostały one nazwę charms.
Obrączki – należą do rodziny pierścionków. Niedawno niebagatelnie zyskały popularności. Wszystkie pary marzą mieć wzory oryginalne i indywidualną sentencją.
Zegarki naręczne – tutaj prezentowana końcowa grupa z działu biżuterii. Nierzadko wybierana również przez facetów. Ważny jest nie wyłącznie metal, ale również wkład.
Typów biżuterii pozostaje zdecydowanie sporo. Jeśli już kupujemy nierzadko lepiej poszukać niedużą firmę jubilerską. Produkty będą zdecydowanie wyższej jakości, co więcej także delikatnie w niższej cenie.

biżuteria 2020